Firma

XINTEX® GROUP – SPOĽAHLIVÉ A BEZPEČNÉ RIEŠENIA V OBLASTI PRIEMYSELNÉHO ČISTENIA A ÚDRŽBY

Základnou ideou spoločnosti Xintex®-Group je stratégia priameho predaja. Sme odborníkmi na vysokokvalitné výrobky pre priemyselné čistenie a údržbu. Naše profesionálne výrobky využívajú odborníci v rôznych odvetviach po celej Európe.

Dlhoročné skúsenosti v oblasti profesionálneho priemyselného čistenia a údržby nám umožňujú napĺňať vysoké nároky našich zákazníkov a osvojovať si inovatívne technológie a štandardy kvality. XINTEX ® predstavuje odbornosť, spoľahlivosť a prispôsobivosť.

Naša spoločnosť, ktorá pôvodne vznikla v USA, má v súčasnosti hlavné sídlo v Rakúsku a jej úlohou je poskytovať profesionálnu pomoc svojim zákazníkom a zároveň podporovať jednotlivé trhy.

SPOLOČNOSTI XINTEX ® - GROUP

Naše výrobky distribuujeme do Českej republiky, Slovenska, Maďarska, Slovinska a Chorvátska. Spojením spoločností v týchto štátoch vznikol významný a silný poskytovateľ riešení šitých na mieru pre našich zákazníkov.

ODBORNOSŤ, KTORÁ VYHRÁVA

Naši skúsení, vysoko kvalifikovaní a motivovaní pracovníci v kombinácii s najmodernejším „know-how“ a riešeniami šitými na mieru pre každú vašu požiadavku sú našou prednosťou. To sú výhody, ktoré vás zaručene zaujmú!

NAŠE PORTFÓLIO VÝROBKOV:
VŠESTRANNOSŤ, KTORÁ VÁS ZAUJME

Náš široký sortiment výrobkov vždy ponúka vhodné riešenia pre každodenné potreby, s ktorými sa naši zákazníci z rôznych odvetví priemyslu stretávajú. Oddelenie výskumu a vývoja v našej spoločnosti disponuje vysokými odbornými znalosťami a vyvíja nové výrobky pre každodenné potreby jednotlivých trhov.

NÁŠ CIEĽ

„Dosahovať kvalitu prostredníctvom inovácií“ – neustále tvorenie inovácií je našim cieľom. A práve preto venujeme pozornosť výzvam, s ktorými sa naši zákazníci každodenne stretávajú, a rovnako aj otázkam týkajúcich sa bezpečnosti pri používaní našich produktov. Táto pozornosť je základom nášho úspechu, vďaka ktorej preberáme ekonomickú i sociálnu zodpovednosť za našich zákazníkov a rovnako aj našich pracovníkov.

NAŠA VÍZIA

„Byť technologickým a kvalitatívnym lídrom na našich hlavných trhoch.“ A preto sa zaoberáme iba vývojom technológií a produktov, ktoré prispievajú k našej líderskej pozícii na jednotlivých trhoch.

FILOZOFIA SPOLOČNOSTI

Spokojnosť zákazníka

Neustály zreteľ na zákazníka je stredobodom našej činnosti. Spoľahlivosť, vysoká kvalita a taktiež aj presvedčenie a dôvera sú kľúčom ku skutočnej spokojnosti našich zákazníkov.

Najlepšia technológia

Neustále pracujeme na rozvoji našich predností, aby sme aj v budúcnosti zostali prvotriednym obchodným partnerom pre našich zákazníkov.

Najlepšia kvalita

Kvalita sa rodí v mysliach nás všetkých. Úsilie o dosiahnutie čo najvyššej kvality je základným pilierom stratégie našej spoločnosti.

Najlepší pracovníci

Školenia, motivácia a spokojnosť s prácou predstavujú základ pre dosiahnutie osobných úspechov. Odborný rozvoj našich pracovníkov vďaka kariérnemu rastu a neustálym výzvam je základným pilierom filozofie našej spoločnosti.

Spoľahlivé výrobky a vysoké štandardy kvality spoločne s motivovanými ľuďmi vedú k spokojnosti zákazníkov.

Konateľ
Ing. Róbert Martiško

Konatel'„Angažovanosťou a odbornosťou budujeme dlhodobé osobné a dôverné vzťahy s našimi zákazníkmi, spolupracovníkmi a dodávateľmi. To je tajomstvo nášho úspechu na trhu."