Firma

TECH-MASTERS - innowacyjne
rozwiązania w zakresie napraw
oraz konserwacji maszyn i urządzeń

W ciągu dwudziestu lat nasza firma przekształciła się z lokalnego biznesu w międzynarodowe przedsiębiorstwo prężnie działające na terenie całej Europy.

Jako przodująca w bezpośredniej sprzedaży firma, jesteśmy od wielu lat ekspertami w zakresie profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie napraw i konserwacji. Nasze wysokiej jakości produkty z powodzeniem są stosowane w warsztatach naprawczych, w działach utrzymania ruchu oraz w zakładach przemysłowych i rzemieślniczych w całej Europie.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta, najnowocześniejsze technologie i najwyższe standardy jakości sprostały ciągle rosnącym wymaganiom klientów. TECH-MASTERS to fachowość, elastyczność i niezawodność.

Grupa jest zarządzana przez centralę w Austrii, której zadaniem jest wspieranie oddziałów i poszczególnych rynków.

FIRMY NALEŻĄCE DO GRUPY TECH-MASTERS

Dystrybucją naszych produktów zajmują się firmy z Austrii, Niemiec, Włoch, Słowacji, Węgier, Polski, Słowenii, Chorwacji i Rumunii. Razem tworzymy kompetentnego dostawcę rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

KOMPETENCJA ZAWSZE ZWYCIĘŻY

Doświadczeni, wysoko wykwalifikowani pracownicy dysponujący najnowocześniejszą specjalistyczną wiedzą to najważniejszy składnik sukcesu naszego zespołu.

NASZ ASORTYMENT
ZACHWYCAJĄCA WSZECHSTRONNOŚĆ

Nasza szeroka gama produktów zapewnia gotowe rozwiązania codziennych wyzwań, przed którymi stają fachowcy z różnych branż. Dział badawczo-rozwojowy  zapewnia pomoc techniczną i rozwija regularnie nową paletę produktów dla różnych obszarów zastosowania, które proponujemy na poszczególnych rynkach.

NASZA MISJA

„Tworzenie jakości poprzez innowacyjność“: Naszą ambicją jest ciągłe tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Naszym priorytetem jest sprostanie codziennym wyzwaniom, przed którymi stają nasi odbiorcy. Kierując się dobrem naszych klientów i pracowników dbamy również o ich bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych produktów.

NASZA WIZJA

„Stać się liderem jakości i głównym dostawcą nowoczesnych technologii na rynkach europejskich.“ Konsekwentnie dążymy do wdrażania najnowocześniejszych technologii w postaci profesjonalnych produktów, które prowadzą nas do konkurencyjnej przewagi na obsługiwanych przez nas rynkach.

FILOZOFIA FIRMY

Satysfakcja Klienta

Niezmiennie najważniejszym punktem naszej wieloletniej działalności jest nastawienie na dobro klienta. Poprzez niezawodność, wysoką jakość produktów, jak również wiarygodność i zaufanie dążymy do maksymalnego zadowolenia naszych odbiorców.

Najnowocześniejsze Technologie

Nieustannie pracujemy nad naszymi mocnymi stronami, aby pozostać godnym partnerem dla naszych klientów również w przyszłości.

Najwyższa Jakość

Głównym priorytetem firmy jest dążenie do najwyższej jakości naszych produktów.

Wysoko wykwalifikowani pracownicy

Świetnie wyszkoleni, kompetentni, zmotywowani i zaangażowani współpracownicy są nieodzownym elementem sukcesu naszego zespołu.